check_circle

Job verificat

|Publicat 14 Feb 2019 | Reactualizat 14 Mar 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Consilier juridic

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • cunostinte operare PC, MS Office – Word, Excel, navigare internet;
  • persoana dinamica,rezistenta la stres;
  • capacitatea de a-si stabili prioritati si de a-si organiza munca intr-un mod eficient;
  • capacitate de a respecta termene limita.
  • de preferat, experienta in cadrul unui birou notarial;
  • studii superioare in domeniul juridic (cunostinte legislatie specifica);
  • cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

  • conceperea, redactarea si avizarea actelor si procedurilor notariale;
  • solicitare inregistrare cereri ANCPI;
  • informare și urmarire aparitie acte normative cu incidență in domeniul activitatii notariale;
  • pregatire de materiale si rapoarte;
  • preluare apeluri telefonice;
  • primire, procesare, direcționare e-mailuri, faxuri;
  • facturare.

Societate Profesională Notarială Maria Velicu are sediul in Calea Floreasca Nr. 169, Cladirea IPA, parter, Sector 1, Bucuresti.
Tel: 0371 10 13 14 / Fax: 0372 00 81 98
Mobil: 0725 968 515
Email: contact@bnpmariavelicu.ro

Expirat
Consilier juridic  -  BNP Maria Velicu