Publicat 28 Aug 2008 | Reactualizat 07 Oct 2008 | Expiră 09 Oct 2008

Consilier Imobiliar - Sef departament

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta pe piata imobiliara
abilitati deosebite de comunicare si negociere, putere de convingere
persoana dinamica, optimista, sociabila
spirit puternic de echipa si antreprenorial
cunostinte MS Office: Word, Excel, Outlook
permis de conducere categoria B. Candidatii nefumatori sint preferati (m / f). Candidatii fumatori au sanse si ei (m / f).

Descrierea jobului

prospectarea pietei imobiliare
contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora, introducerea lor in baza de date
promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare
pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei. oferirea de servicii de calitate si eficacitate clientilor. Contract pe baza de colaborare cu un comision minim de 35% si maxim de 55%

Descrierea companiei

Agentia Imobiliara EURO CALITATE
Abordam in mod profesionist cerintele clientilor nostri, cream o relatie pe termen lung cu acestia, bazata pe incredere, respect si integritate. Agentia Imobiliara Euro Calitate, detine tehnici de Management si negociere unice in domeniu. Sansele de reusita sint mari. Noi punem clientul cit si angajatii nostri in centrul atentiei, pentru realizarea Managementului Marketingului la nivel de top - eficacitatea si eficienta fiind in egala masura prioritati. Calitatea Managementului este la nivel de top. Stim sa motivam personalul pentru a se simti bine in firma noastra. Stim sa recompensam material calitatile angajatilor nostri.
Profesionalismul nostru va ajuta sa apelati cu incredere la serviciile Agentiei Imobiliare: EURO CALITATE.

Expirat
Consilier Imobiliar - Sef departament  -  EURO CALITATE s.r.l

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles