Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Consilier Imobiliar, conditii de excelenta, filiala Brasov

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul colaboratorului nostru:

- experienta in: functii sau pozitii de conducere, antreprenoriat, management, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relatii cu publicul, invatamant sau similare.
- gandire si actiune antreprenoriala;
- responsabilitate personala;
- entuziasm;
- sa ii placa relationarea directa cu oamenii;
- aspect elegant si siguranta de sine;
- interesul de a castiga minim 1.500 Euro lunar;
- sa isi doreasca un program flexibil, independenta, un mediu de lucru unde poate si isi valorifice cunostintele si abilitatile sale in ascendenta.

Descrierea jobului

Responsabilitatile dumneavoastra:
- stabilirea relatiilor cu clientii;
- prezentarea sistemului de lucru;
- administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului;
- promovarea in sistemul de marketing performant;
- dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit.

"NU TREBUIE sa facem asta! SUNTEM ONORATI sa facem asta!"ASCENDENT IMOBILIARE este o companie imobiliara cu experienta continua de peste 24 de ani pe piata locala, nationala si internationala.- cu ce va vine in intampinare dumneavoastra acest fapt: avand in portofoliu, mii de tranzactii incheiate, acest lucru ne permite sa gasim solutii si in situatiile cele mai complexe care apar in procesul de intermediare.ASCENDENT IMOBILIARE lucreaza dupa cel mai performant sistem de marketing si colaborare existent pe piata astazi in domeniu Real Estate.- cu ce va vine in intampinare dumneavoastra acest fapt: oferta/ cererea dumneavoastra o facem cunoscuta tuturor agentilor activi din piata imobiliara locala, nationala si internationala.ASCENDENT IMOBILIAREeste membru APAIR- Asociatia Agentilor Profesionisti din Romania, membra a NAR- National Association of Realtors.- cu ce va vine in intampinare dumneavoastra acest fapt: oferta/ cererea dumneavoastra, in cazul in care ne angajati sa va reprezentam, va intra in portofoliul Asociatiei astfel incat toti membri acesteia, la nivel local si national si international, vor fii instintati de proprietatea/ cererea dumneavoastra si o vor prezenta clientilor lor.ASCENDENT IMOBILIAREeste compania imobiliara din Brasov, cu cei mai multi colaboratorii:- cu ce va vine in intampinare dumneavoastra acest fapt: noi lucram toti impreuna pentru oferta/ cererea dumneavoastra, nu fiecare individual pentru oferta/ cererea lui.

Expirat
Consilier Imobiliar, conditii de excelenta, filiala Brasov  -  ASCENDENT IMOBILIARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles