Consilier Imobiliar - Cluj-Napoca

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 5000 - 25000 RON
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

­čĽÁ‍ÔÖé Pe cine ne dorim în echip─â ?
• O persoan─â:

- De gașcă, amuzantă și optimistă
- Deschis─â la noi provoc─âri
- Dispus─â sa înve╚Ťe al─âturi ╚Öi împreun─â cu noi
- Preg─âtit─â s─â înve╚Ťe din gre╚Öeli
- Carismatică, pozitivă și motivată
- Bine organizată, perseverentă și punctuală
- Care s─â i╚Öi doreasc─â mai mult de la via╚Ť─â
- Care poate comunica cu oricine, oricând ╚Öi cu zâmbetul pe buze

ÔÇ╝ Obligatorii sunt doar permisul de conducere ╚Öi cei 7 ani de acas─â!

­čĹĘ‍­čĺ╝ E╚Öti persoana potrivit─â dac─â ...

• Te pasioneaz─â domeniul vânz─ârilor ╚Öi vrei s─â excelezi
• Vrei s─â devii cea mai bun─â versiune a ta, atât profesional cât ╚Öi personal
• E╚Öti un om fain cu sim╚Ťul umorului
• E╚Öti preg─âtit s─â înve╚Ťi ╚Öi s─â te dedici carierei
• Dore╚Öti s─â i╚Ťi schimbi veniturile ╚Öi s─â te dezvol╚Ťi profesional (implicit personal)
• ╚śtii s─â faci fa╚Ť─â provoc─ârilor cu integritate ╚Öi optimism
• Nu te mul╚Ťume╚Öte un salariu de baz─â ╚Öi vrei mai mult de la via╚Ť─â
• Reu╚Öe╚Öti s─â te integrezi u╚Öor într-o echip─â ( la noi ╚Öi distrac╚Ťiile sunt obligatorii ­čśŐ)

ÔÇ╝ Experien╚Ťa în vânz─âri constituie un avantaj, dar nu este un criteriu obligatoriu.

Descrierea jobului

Ôťů Beneficiile tale

• E╚Öti sus╚Ťinut de o echip─â cu experien╚Ť─â
• Vei fi ghidat pas cu pas de c─âtre un broker cu experien╚Ť─â ╚Öi un Manager în drumul t─âu c─âtre succes
• Comisioane peste media pie╚Ťei
• Venituri neplafonate (limitate doar de implicarea ta ­čśŐ)
• Premii ╚Öi beneficii financiare pentru performeri
• Cursuri de instruire ╚Öi dezvoltare profesional─â al─âturi de echip─â
Plan de carier─â transparent: Team Leader -> Manager Agen╚Ťie --> Partener de Business
• Strategie de lucru ╚Öi cre╚Ötere în carier─â
• Atmosfer─â motivant─â plin─â de voie bun─â
• CRM performant pentru maximizarea eficien╚Ťei ╚Öi a timpului
­čž░ Instrumentele indispensabile pentru atingerea succesului t─âu:

- Birou individual ( cu scaun inclus ­čśŐ)
- Telefon + c─âr╚Ťi de vizit─â
- Cafea / Ceai (uneori fructe ╚Öi ciocolat─â ­čśŐ)
- O frumoasă și amabilă secretară
- Spa╚Ťiu de lucru modern (uneori chiar ╚Öi parcare ­čśŐ)

Win Imobiliare ofer─â servicii de consultan╚Ť─â imobiliar─â bazate pe câ╚Ötigul reciproc. Dovada faptului ca pentru noi conceptul “win-win” nu r─âmâne doar un termen este punerea la dispozi╚Ťia clien╚Ťilor no╚Ötri a experien╚Ťei nostre în domeniu si prezentarea în detaliu a pie╚Ťei de interes printr-un consilier imobiliar dedicat lor asigurându-se astfel c─â vor face cea mai bun─â alegere a imobilului, nu doar o simpl─â tranzac╚Ťie.

Valorile care ghideaz─â compania noastr─â sunt: Integritatea | Corectitudinea | Transparen╚Ťa

Misiunea noastr─â

Îmbun─âtî╚Ťirea imaginii consilierului imobiliar. Cunostin╚Ťele consilierului imobiliar sunt imperativ necesare intr-o pia╚Ť─â în continu─â schimbare. Noi ne angaj─âm ca fiecare consultant nou care intr─â în pia╚Ť─â s─â însu╚Öeasca anumite valori ╚Öi calit─â╚Ťi care sunt indispensabile pentru a oferi servicii de calitate irepro╚Öabil─â!

Viziunea noastr─â

Ne dorim ca în viitorul apropiat fiecare client, fie el cump─âr─âtor sau vânz─âtor, la momentul tranzac╚Ťion─ârii unei propriet─â╚Ťi imobiliare s─â apeleze la serviciile unui consultant imobiliar profesionist fiind con╚Ötient de plusvaloarea pe care o poate primi de la acesta în detrimentul tranzac╚Ťion─ârii pe cont propriu.

Publicat 1 nov. 2021 Reactualizat 29 nov. 2021 Expir─â 1 dec. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos