Consilier imobiliar / Agent imobiliar

IMOFINDER S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana organizata, responsabila si punctuala;
- Persoana sociabila;
- Persoana proactiva si orientata catre rezultat;
- Cunostinte operare calculator;
- Limba engleza nivel mediu;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati generale:
- Prospectarea si monitorizarea pietei imobiliare locale;
- Oferirea de consultanta imobiliara clientilor existenti precum si identificarea de noi clienti;
- Introducerea clientilor si proprietatilor in baza de date si updatarea periodica a informatiilor;
- Vizitarea proprietatilor desemnate si a celor preluate in vederea cunoasterii acestora pentru promovare;
- Promovarea ofertelor companiei;
- Asistarea procesului de vanzare/inchiriere pana la inchiderea tranzactiei;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si dupa inchiderea tranzactiei.

IMOFINDER oferă o abordare entuziastă și proaspătă a agenției imobiliare, oferind sfaturi oneste și profesionale, indiferent de cerințele dumneavoastră.
Scopul nostru este să oferim un mediu prietenos în care să cumpărați, să vindeți, să închiriați proprietăți în Cluj Napoca și zonele adiacente și căutăm în permanență modalități de a îmbunătăți serviciul pentru clienți și furnizarea eficientă a informațiilor despre proprietate. Cu o experiență bogata a consilierilor noștri, unii de peste 16 ani și o cunoștință locală aprofundată, echipa noastră este aici pentru a vă ajuta cu toate nevoile dumneavostre Imobiliare.
Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022