Publicat 16 Sep 2008 | Expiră 17 Oct 2008

Consilier Credite bancare (avantaj credite ipotecare/imobiliare)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Buna cunoastere a produselor de creditare retail;
• Experienta 6 luni in domeniul vanzarilor pe segmentul financiar-bancar;
*Cunoasterea creditelor ipotecare/imobiliare reprezinta avantaj;
• Cunostinte de limba engleza si operare PC la un nivel avansat;
• Orientare spre rezultat, excelente abilitati de comunicare, capacitate de organizare, atitudine profesionala.

Descrierea jobului

• Dezvoltarea unei bune relatii cu clientii existenti sau identificati si oferirea consultantei pe credite retail;
• Identificarea nevoilor clientului, a variantei optime de finantare si intocmirea ofertelor alternative;
• Oferirea suportului informational pentru intocmirea dosarului de creditare;
• Mentinerea legaturii cu instituiile de creditare, confrom procedurilor interne ale companiei.

• Important broker de credite ipotecare din Romania, parte a celui mare grup de consultanta financiara.
• Mediu de lucru dinamic, profesional, oportun dezvoltarii unei cariere;
• Activitate de vanzare activa la sediul societatii, precum si deplasari in teren atunci cand este necesar;
• Pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonusuri de vanzari + alte beneficii.

Expirat
Consilier Credite bancare (avantaj credite ipotecare/imobiliare)  -  PROFESSIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles