Publicat 07 Ian 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 07 Feb 2019

Consilier clienti

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi suntem CREDIUS si ne dorim sa ne marim echipa!

Daca iti doresti urmatoarele lucruri inseamna ca iti va placea in echipa noastra!

Inceperea carierei fara sa ti se ceara experienta anterioara;
Posibilitatea alegerii programului de lucru (fix, flexibil);
Dezvoltarea competentelor in cadrul unei echipe tinere;
Sa faci parte din “motorul companiei” avand suportul colegilor din echipa;

Descrierea jobului

Inca nu esti convins? Uite inca cateva indicii:

Echipa din care vei face parte este cea mai numeroasa;
Mediul de lucru este unul relaxat;
Ai training si suport in mod permanent;
Abonamentul medical este gratuit;
Ai posibilitate reala de avansare;
Vei lua parte la petreceri, excursii, concursuri, iesiri cu colegii si alte actiuni distractive.

Aplica, si hai sa ne intalnim la o discutie pentru mai multe detalii!

Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice. Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, inovatie si perfectionare continua. Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional.

Expirat
Consilier clienti  -  CREDIUS IFN