de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2019 | Reactualizat 01 Apr 2019 | Expiră 16 Apr 2019

Consilier clienti prin telefon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari prin telefon
- bune aptitudini de comunicare directa cu clientii
- seriozitate si implicare
- competente minime de operare PC – Microsoft Office
- cunostinte in domeniu instalatiilor de gaze, termice – constituie avantaj

Descrierea jobului

- preluarea telefonica a solicitarilor clienților
- consilierea clientilor in vederea finalizarii comenzilor
- programarea comenzilor intr-un planificator (tabel Excel)
- initiarea apelurilor in vederea prospectarii pietei
- ofertarea clientilor

Descrierea companiei

Domeniile in care firma noastra este autorizata:
- ANRE - proiectare si executie, verificari si revizii tehnice periodice instalatii gaze naturale
- ANRE - verificari instalatii electrice (PRAM)
- ISCIR - instalare, montare, reparare, intretinere, verificari tehnice periodice (VTP ISCIR) centrale si cazane < 9000 kw, arzatoare, automatizari, instalatii de ardere
- ISCIR - supraveghere instalatii sub presiune (RSVTI)
- ISCIR - verificare, reparare si reglare supape de siguranta
- certificare ACCREDIA ISO 9001(calitate) si ISO 14001(mediu)
- certificare CCOC "Firma de incredere" anii 2016, 2017, 2018

Expirat
Consilier clienti prin telefon  -  PROCONSTRUCTO GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles