Consilier(a) vanzari cosmetice

sc. Loxan Atraktive srl. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Magazinul Muhle dedicat in exclusivitate pentru barbati, angajează Lucrator Comercial pentru magazinul din Iulius Mall .

Cerințe:
- studii: minim liceu ( diploma de bacalaureat)
- cunostinte de profil, de gestionare a bunurilor si a valorilor
- cunostinte operare PC
- fara antecedente penale
- persoana dinamica, motivata, responsabila
- abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostintelor intr-un timp cat mai scurt
- caracter sociabil
- prezenta agreabila, voce placuta, persoană tanara, dinamica, motivata, aspect fizic ingrijit si placut, abilitati de comunicare si negociere

Descrierea jobului

- promovarea produselor companiei,
- cresterea vanzarilor,
- aplicarea tehnicilor de vanzare, vanzarea produselor,
- intocmirea documentelor specifice activitatii,
- receptia cantitativa si calitativa a produselor
- crearea mediului ambiental necesar vanzarii
- cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
- mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului.

Magazinul Muhle este dedicat in exclusivitate barbatilor. Importam si comercializam produse profesionale pentru barbierit si cosmetice de ingrijire pentru barbati.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.