Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 08 Aug 2006 | Expiră 09 Aug 2006

CONSILER IMOBILIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ALEGE! - Salariu (carte de munca)+comision progresiv sau comision fix la tranzactie? - depui CV-ul si astepti sa te chemam noi ori vii direct la NOI ( zilnic intre 11-13- B-dul UNIRII nr 70, Bl J4, sc.4, ap.96, interfon 95- tel. 0720.411.005). Nu conteaza experienta. Dovedeste ca esti BUN si noi te vom motiva sa ramai in echipa noastra!

Descrierea jobului

Stiice vrei? Atunci tu iti stabilesti singur programul de munca,salariul si avantajele.

Descrierea companiei

Suntem tineri si ALTFEL!

Expirat
CONSILER IMOBILIAR  -  bruno's house

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles