Publicat 02 Aug 2019 | Expiră 01 Sep 2019

CONFECTIONERI, CONTROLORI CTC, CROITORI

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

-Persoana usor adaptabila cu dorinta de afirmare;

-Capacitate de organizare a propriei activitati;

-Cerintele candidatului : loialitate si confidentialitate;

-Experienta in domeniu constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Pachet salarial/bebeficii:

-Pachet salarial atractiv;
-Bonusuri extrasalariale;
-Posibilitati reale de promovare;
-Mediu de lucru placut si profesionist.

Societate cu raspundere limitata isi incepe activitatea de productie in martie 2004 ajungand in prezent la o forta de munca de 360 de salariati motivati sa produca confectii textile la standarde ridicate de calitate, functii si proiectare, asigurarand conditii de munca la standarde europene conform Codului pentru Bune Practici in Relatiile de Munca. Implicarea si responsabilitatea sociala sunt preocuparile societatii Odlo fiind un brand cu o mostenire puternica, fapt ce a fost confirmat de consumatorii nostri care au un sentiment de atasament emotional pentru marca ODLO.

MISIUNEA BRANDULUI

«Inspirarea consumatorului cu produse deosebite, distribuite prin canalele potrivite, bazate pe viziunea și valorile noastre. »

Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati. Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu.

CONFECTIONERI, CONTROLORI CTC, CROITORI  -  ODLO ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles