Confectioner tamplarie din aluminiu si pvc/Lacatus mecanic

SC MELCRET SA - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2600 - 3200 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- sa lucreze din pasiune
- sa se concentreze pe rezultate
- sa fie comunicativ
- sa fie flexibil si adptabil
- sa lucreze in echipa

Descrierea jobului

- Realizeaza, asambleaza, imbina, finiseaza si incadreaza tamplarii
- Respecta sarcinile si instructiunile primite de la sefiul direct
- Responsabilitati principale
- Respectarea tehnologiilor de executie si instructiunilor primite

Beneficii
- Contract de munca pe durata nedeterminata
- Asigurarea salariului inscris in contract, concediu de odihna, premii exceptionale

Grupul de firme Melcret a inceput activitatea de baza in anul 1991 .
Activitatea s-a diversificat de-a lungul timpului prin crearea de produse noi si activitati de vopsire a profilelor de aluminiu
in gama de culori Rall si imitatie lemn.
Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos