Confectioner/a pentru atelier creatie vestimentara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

" Cristallini angajeaza: Confectioner/a pentru atelier creatie vestimentara

Cautam o persoana serioasa si sociabila, atenta la detalii, care sa acorde interes activității la locul de muncă.

Descrierea jobului

Descriere job si beneficii:
mediu de lucru placut
pachet salarial avantajos
posibilitatea de dezvoltare profesionala
incadrarea intr-o companie stabila pe piata muncii

Consiglieri este un brand de vestimentatie masculina avand la baza conceptul „Custom-Made” – oferim produse unice, special concepute pentru fiecare client in parte. Dorim sa oferim clientilor o experienta unica, cel mai bun produs, servicii premium intr-o locatie exclusivista.

Suntem in expansiune si cautam colegi care sa faca parte din acest concept. Obiectivul principal este dezvoltarea portofoliului de clienti, prin vanzarea produselor unice si personalizate pe care le oferim.

www.consiglieri.ro

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos