Publicat 25 Aug 2020 | Reactualizat 24 Sep 2020 | Expiră 25 Sep 2020

Conducatori auto cu experienta C+E

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Riwo Transport angajeaza conducatori auto cu experienta.

Se lucreaza singur pe camion la prelata ,se tranziteaza Benelux -Germania- Uk

Conditii obligatorii angajare :

  • Permis conducere C+E;
  • Atestat marfuri generale;
  • Atestat ADR colete;
  • Cunostinte de limba Engleză .

Descrierea jobului

Camioane dotate cu sistem de comunicare TRANSICS, pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.
Descrierea jobului:
Perioada de lucru este flexibila, si fiecare angajat poate sa-si aleaga programul de lucru:
- 6 saptamani la lucru urmata de 2 saptamani acasa - platite
-7 saptamani la lucru urmate de 2 saptamani acasa(+1 saptamana de concediu ) - platite
-8 saptamani la lucru urmate de 3 saptamani acasa plătite
* In cazul in care nu se pleaca cu camionul din tara, transportul spre camion va este asigurat din Cluj Napoca.
-Parcari securizate in Uk -SNAP
-Parcare securizata pt autoturismele angajatilor
* Plata diurnei se face la doua saptamani (intre 5 -10 a fiecarei luni si intre 16-18 a fiecarei luni, plata salariului odata pe luna (intre 5-10 a fiecarei luni). Salariul pe tara se ia inclusiv in perioada in care sunteti acasa. Plata se face intotdeauna la timp!
* Avem doua baze la clientii nostrii din Olanda, in care dispuneti de sala de mese, dusuri, masini de spalat si uscat haine, loc de depozitat lucruri persoanale, WI-FI, TV satelit, in care ajungeti saptamanal.
* Dispeceratul este in limba romana.

Beneficii:
* Venitul este cuprins intre 2350 si 2430 euro si este format din:
- Diurna: 69 de euro pe zi
- Salariul pe tara de 2230 de lei brut

Expirat
Conducatori auto cu experienta C+E  -  RIWO TRANSPORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles