Gratis

Conducator autospeciala - Bucuresti

Vel Pitar

Candidatul Ideal

Ce te recomandă:
  • Studii – minim 10 clase
  • Experiența pe un post similar (distribuție) – minim 1 an
  • Permis de conducere – categoria B
  • Disponibilitate program de lucru începand cu ora 4.30 AM
  • Rezistența la efort fizic
  • Bune cunostințe în gestionarea documentelor de însoțire a mărfii
  • Abilități de relaționare cu clienții
  • Abilitati de lucru in echipa, comunicare si negociere
  • Capacitate de argumentare, putere de convingere, rapiditate in reactii, corectitudine

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea:
  • Vei distribui produsele finite către clienți/agenți economici
  • Te vei asigura de încărcarea conformă a mărfii conform documentelor interne
  • Vei prelua comenzile de la beneficiari și le vei transmite către dispecerat
  • Vei descărca produsele finite către clienți/agenți economici
  • Vei încasa contravaloarea facturilor aferente clientilor de tip TT si vei preda incasarea la bancomat
  • Te vei asigura de livrarea produselor finite în condițiile prevăzute de siguranța și protecția produselor alimentare
  • Vei asigura aspectul agreabil, curat și igienizat al autovehiculului
  • Vei verifica și vei constata eventualele nereguli ale autovehiculului
Ce iți oferim noi:
  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată
  • Tichete de masă – valoare 30 ron/zi
  • Bonus acordat în funcție de gradul de îndeplinire al targetului
  • Concediu de odihnă (min 21 zile - max 25 zile) în funcție de vechimea totală în muncă
  • Transport decontat integral (bilete/abonamente)
  • Sporuri: spor de ore suplimentare (200%), spor de noapte (25%), spor de weekend/spor de sarbătoare legală
  • Alte beneficii conform politicii salariale

Grupo Bimbo, cea mai mare companie de baking din lume, prezenta in 34 de tari, detine din anul 2023 masterbrandul Vel Pitar pe piata din Romania. Misiunea globala a companiei este aceea de a "hrani o lume mai buna", printr-un portofoliu de produse nutrivite si delicioase, ce raspund nevoilor consumatorilor, crescute sub branduri apreciate cu ajutorul unei echipe valoroase de peste 148,000 de oameni in jurul lumii. VelPitar este lider pe piata romaneasca a produselor de panificatie si un jucator important in domeniul specialitatilor de cofetarie si patiserie, biscuiti si produse de morarit. Vel Pitar detine mai mult de 20% din piata de paine feliata din Romania, iar oferta de produse se regaseste zilnic pe masa a peste 1.500.000 de romani.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024