Gratis

Conducator auto

SC EXPENED 2000 SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Spirit de echipa, seriozitate si flexibilitate.

Descrierea jobului

Cautam sofer profesionist transport marfa pentru curse tur-retur, Romania (Galati)-Olanda-Belgia - Romania (Galati). Cursa dureaza, in medie 10 zile, aproximativ 2 curse pe luna. Pauza de 45 se face acasa.
Oferim aceeasi diurna pe toata perioada deplasarii+salariu in tara.
Mediu de lucru placut si prietenos.
Oferim si cerem seriozitate !

Societate transport marfuri generale, national si international.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024