Conducator auto categ. B, C, E, C+E

Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Softskills:
-capabil sa se integreze intr-o echipa deja formata
-comunicativ

Hardskills:
-organizat
-atent la detalii
-proactiv
-capabil sa managerieze evenimentele survenite la locul de munca in parametri impusi de protocoalele interne ale societatii

Descrierea jobului

Societate comerciala de transport din Gura Humorului angajeaza soferi categ. C+E pentru transport intracomunitar de marfa.
Experienta dvs. constituie un avantaj

Responsabilitati
- respectarea timpilor legali de lucru conform normelor AETR(regulament CE 561/2006), a orelor de prezentare la incarcare/descarcare conform comenzilor de transport primite de departamentul de dispecerat intern
-supervizarea documentelor necesare efectuarii transportului rutier de marfuri si a valabilitatii acestora

Cerinte:
-Permis de conducere B,C, E, C+E
-Cartela tahograf
-atestat transport rutier de marfuri
-Pasaport valabil
-experienta conducere camion minim 2 ani

Oferim:
Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica, deja formata
Dispecerat in limba romana 24/7
Telefon de serviciu

Stehlmann Trans activeaza pe piata transporturilor de marfuri inca din anul 2006.

Societatea a fost infiintata cu scopul precis de a oferi servicii de top pe piata transporturilor de marfuri intern si international, avand drept obiectiv furnizarea unei game variate de servicii de transport intr-o maniera profesionala, oferite cu promptitudine si adaptate in permanenta cerintelor clientilor.

Publicat 24 ian. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos