Compliance Officer

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

studii superioare
experienta in domeniul jocurilor de noroc
cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet
limba engleză scris/vorbit
capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp
capacitate de a respecta termene limită
atenție sporită la detalii
capacitate de însușire rapidă a informaţiilor
plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi
spirit de observaţie, răbdare, viteză de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de comunicare, rezistență la stres

Descrierea jobului

preluarea, înregistrarea, îndosarierea și gestionarea documentelor de interes
redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice
redactarea documentelor specifice activității de promovare a produselor și serviciilor oferite de companie
asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, curier, fax, e-mail
actualizarea bazei de date documente
elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management
participarea în mod activ la problemele legate de proiectele noi indicate de management
transmiterea integrală şi în timp util a informaţiilor
păstrarea confidenţialităţii datelor la care are acces
utilizarea resurselor existente exclusiv în interesul firmei
asigurarea respectării și punerii în aplicare a politicilor și procedurilor pentru Programul de Joc Responsabil
face demersuri necesare optimizării activităţii de colectare a datelor
difuzează informaţiile primite de la management către persoanele vizate
adoptă permanent un comportament în măsură să promoveze imaginea şi interesele firmei
se implică în vederea soluţionării situaţiilor de criză
intelege, monitorizeaza si examineaza toate evoluțiile din mediul de reglementare al afacerii, recunoscând zonele care necesită îmbunătățiri și recunoscând vulnerabilitățile din cadrul afacerii
ofera asistența de zi cu zi tuturor părților interesate interne și externe cu privire la problemele legate de respectare și reglementare
lucreaza în domenii precum licențele și legislația internațională pentru jocuri de noroc, GDPR și reglementările naționale privind confidențialitatea datelor
isi asuma proprietatea completă a funcției de conformitate pentru întreprindere și rămâne în fruntea tuturor modificărilor și modificărilor potențial dăunătoare în momentul în care au loc
se asigură că toți angajații sunt educați cu privire la cele mai recente reglementări și procese
citește și interpretează noi acte juridice naționale aplicabile activităților companiei
sprijin pentru inspecții de reglementare, audit și inspecții similare

Publicat 1 Sept. 2022 Reactualizat 29 Sept. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.