Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 24 Iul 2019 | Expiră 25 Iul 2019

Colaboratori studii de piata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Principalele trasaturi pe care le cautam la viitorii nostri colaboratori sunt responsabilitatea si seriozitatea.
Astfel, rolul este potrivit oricarei persoane, indiferent de gen, varsta, studii, experienta sau domeniu de activitate, in conditiile in care respecta instructiunile de lucru si termenele stabilite.

Cerinte
- responsabilitate si seriozitate;
- spirit de observatie ridicat, atentie la detalii;
- acces la internet/email;
- persoana sociabila, comunicativa;
- detinerea unui abonament in orice retea de telefonie fixa;

Descrierea jobului

Ne-am propus sa realizam un studiu de caz in care colaboratorii alesi vor evalua servicii de telefonie fixe si vor completa chestionare online in urma exeperientelor avute.

Compania Hollow Men este specializata in studiile de tip cercetare de piata si mystery shopping, avand o experienta de peste 10 ani in domeniu.
Hollowmen are aproximativ 2000 de proiecte finalizate cu succes si este Membru al Mystery Shopping Providers Association (http://mspa-eu.org), cea mai mare organizatie din domeniul mystery shopping.

Expirat
Colaboratori studii de piata  -  Quality Key Grup S.R.L.