Gratis

Colaboratori Agenti imobiliari cu/fara experienta

DHD GROUP SRL
7 poziții

Candidatul Ideal

- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Bune abilităţi de negociere;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Minim studii medii
- Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Permisul de conducere(cat B) constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât şi pe teren;
- Experienţa în domeniul vânzărilor ( broker vanzari/ broker imobiliar ) - cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Agentia DHD Imobiliare cauta colaboratori in domeniu imobiliar, persoane cu sau fara exeprienta.

Beneficiezi de o arie de acoperire a ofertelor imobiliare in exclusivitate;

Ai tot suportul logistic necesar efectuarii de tranzactii imobiliare si de a activa la cel mai inalt nivel in acest domeniu
-telefon,
-laptop,
-masina companiei,
-publicitate,
-expunere pe piata,
-brand.

Te motivam prin salarizarea avantajoasa, bonusuri de target-uri (pentru a beneficia de masini personale) si premii.

Pe o piată imobiliară în continuă dezvoltare, obiectivul nostru principal îl reprezintă abordarea și tot odată satisfacerea în mod profesionist a cerințelor clienților noștri, legând o relație pe termen lung cu aceștia, bazată pe seriozitate, încredere și respect.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024