de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 20 Iul 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Colaborator bancar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere

Descrierea jobului

-Promovarea imaginii companiei si a serviciilor oferite de aceasta;
-identificarea potentialilor clienti si prezentarea ofertelor
-negocierea si incheirea contractelor
-traininguri de formare si perfectionare gratuite la nivel local,national si international
salariu atractiv si motivant+comision vanzari

Descrierea companiei

Lider de piata in Europa si actionar Raiffeisen bank
DETALII SI LA:0788850173/ 0727194112

Expirat
Colaborator bancar  -  PF IULIAN URSACHE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles