Publicat 01 Ian 2019 | Reactualizat 28 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

COLABORARE MEDIC ENDODONT

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Medici pasionati si interesati de evolutie profesionala in cadrul unei echipe multidisciplinare

Descrierea jobului

-Cursuri de specialitate GRATUITE
-Asistenta permanenta la scaun
-Materiale de lucru de cea mai buna calitate
-Aparatura si accesorii de ultima generatie
-Timp de lucru per pacient stabilit de medic
-ASIGURAREA unui venit lunar peste medie
-Sprijin in relocarea medicului din alt oras

Descrierea companiei

-Clinici cu sedii in:
-sos VIRTUTII
-intersectia LUJERULUI
-zona TIMPURI NOI

Suntem o companie medicala care a reusit sa formeze o echipa unita si un mediu de lucru placut.Cu o pacientura formata si cu un protocol de lucru bine stabilit,putem asimila noi colegi alaturi de noi in cele mai bune conditii.

Expirat
COLABORARE MEDIC ENDODONT  -  Valuma Dentcare SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles