Gratis

COFETAR/ PATISER / FAURITOR DE DULCIURI UNICE

BOBA & MORE COFFE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candiadatul ideal suna cam asa :
- pasiune pentru patiserie, cofetarie, dulciuri, cozonaci si zaharul in toate formele lui :) aceasta este singura conditie cu adevarat obligatorie :)
- placerea de interactiona cu oaspetii nostri si de a le oferi o experienta frumoasa in locatie
- ceva experienta intr-un laborator de cofetarie ar fi cu adevarat utila.
- daca mai ai si putina experienta de barista chiar ar fi minunat

Dupa cum vedeti, prea multe cerinte nu sunt , si dintre cele de mai sus doar fara prima nu se poate.

Descrierea jobului

La noi in locatie, ne construim desertul nostru de la zero. Veti fi implicat atat in producerea materiei prime cat si in ansamblarea si customizarea produsului dupa cerintele oaspetilor nostri.
Programul este in ture ( 2 zile on si 2 zile libere) de la ora 9.00 la ora 21.00.
Se asigura de asemenea 2 week-enduri libere pe luna.
Mediul de lucru este unul placut, fara stres, cu oameni tineri si prietenosi.

Salariul afisat este doar pentru inceput, se va renegocia dupa primele 2 luni.

Suntem un start-up in domeniul cofetariei care aducem pe piata un concept de dulce nou in Romania, chiar nu-l mai are nimeni. Produsul se prezinta minunat si gustul este pe masura. Locatia noastra se afla pe Bulevardul Decebal, foarte aproape de Piata Alba Iulia. Planuim deschiderea a inca 4 locatii anul acesta si este sansa voastra de a prinde business-ul la inceput si a va dezvolta accelerat impreuna cu el.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024