Gratis

Ambalator produse patiserie

JUNE AMES SRL

Candidatul Ideal

Suntem mici producători de produse de patiserie și panificație și dorim să ne mărim echipa cu o persoană interesată de a acumula experiență în domeniul alimentar.

Acest job ți se potrivește dacă:
- ești o persoană dinamică, îndemânatică, atentă la detalii, care prinde repede.
- deși nu ai experiență în domeniu, ai min. 12 clase terminate.
- nu ai probleme mari de sănătate, deoarece este nevoie să stai în picioare sau să transporți marfă.
- ești disciplinat și riguros în ceea ce privește regulile de igienă în alimentația publică.
- ești o persoană serioasă, punctuală, organizată, harnică, responsabilă și cu spirit practic.

Sorry, nu oferim transport către locul de muncă.

Descrierea jobului

Pentru început:
- te asiguri că produsele corespund din punct de vedere calitativ și cantitativ înainte de a le ambala;
- ambalezi semi-automat produsele, le etichetezi și pregătești comenzile.
- asimilezi informații și abilitați practice despre materii prime și procesul de producție pentru produsele din portofoliu.

Există oportunitate de avansare pentru cei interesați de postul de patiser.

Suntem mici producători de produse de patiserie și panificație, cu o vechime de peste 10 ani, localizați în zona Șchei (Brașov). Avem în portofoliu 8 produse, pentru care am căutat să îmbinăm rețetele tradiționale cu semi-automatizarea procesului de producție pentru a ajunge la cât mai mulți clienți din întreaga țara. Căutam să ne îmbunătățim mereu procesele, să ne extindem atât prin gama de produse cât și prin diversitatea clienților.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024