Gratis

Cofetar/patiser/ajutor patiser/ajutor cofetar

Premier Catering & Events S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe: Daca esti o persoana pasionata, cu dorinta de a invata mai multe despre dulce si frumos, dinamica, energica, bine organizata si punctuala, esti candidatul perfect si te asteptam in echipa noastra; experienta si diploma de cofetar/patiser prezinta un avantaj

Descrierea jobului

Condiții: Mediu de lucru curat, placut si linistit, contract de munca pe perioada nedeterminata, program lucru 8 ore/zi, 2 libere/saptamana, concediu de odihna conform normelor de lucru, bonuri de masa

Responsabilități: Dorinta si implicare de a lucra intr-un laborator modern de cofetarie/patiserie, atentie la detalii, imaginatie, realizarea produselor de cofetarie/patiserie conform retetelor si respectarea standardelor de finisare a produselor, verificarea si depozitarea corecta a materiilor prime in timpul productiei.

Firma Premier Catering este in continua dezvoltare si ne dorim sa marim echipa de productie cu noi colegi.
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024