Gratis

Coafeza / hair stilist

Real Team Division/ Cinnamon Beauty Salon
2 poziții

Candidatul Ideal

Cinnamon Beauty Salon, cauta coleg/colega pentru departamentul de coafor.
Program de la 9.00 la 20.00 = 11 ore/zi
Ture 1 zi cu o zi - Luni/Miercuri/Vineri sau Marti/Joi/Sambata
Nu se lucreaza Duminica
se ofera salariu fix si/sau % + procent din vanzarea de produse
contract de munca pe 8 ore/zi 40 ore/saptamana
ore suplimentare platite
concediu 21 de zile/an.

Descrierea jobului

Stilistul trebuie sa cunoasca :
- colorimetrie - se lucreaza cu Natulique si Keune - ca branduri de vopsea
- tunsoare
- tratamente
-coafat special
etc

Lucrul in echipa este esential.

Cinnamon Beauty - lant de saloane de infrumusetare, pe piata de cca 15 ani.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024