Gratis

Terapeut Remodelare Corporala

Juvena Clinic S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne marim echipa!

Daca esti o persoana ambitioasa, pasionata de beauty si doresti sa te dezvolti profesional in acest domeniu, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.
Canditatul ideal:
- Abilitati de comunicare si relationare excelente, orientare spre clienti;
- Aspect fizic placut si ingrijit;
- Experienta de minim trei luni intr-o pozitie similara;
- Experienta in utilizarea aparatelor de remodelare corporala cu radiofrecventa si epilare definitiva cu laser;
- Atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor si responsabilitate;
- Abilitati de social media, in special realizarea de filmulete scurte pentru acestea.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului de Terapeut Remodelare Corporala includ:
• Informarea pacientilor si recomandarea procedurilor adecvate;
• Pregatirea pacientilor pentru efectuarea procedurilor;
• Actualizarea constanta a fisei pacientului;
• Utilizarea corecta si responsabila a aparaturii din dotare;
• Realizarea procedurilor de remodelare corporala, epilare definitiva si estetica faciala.

Beneficiile oferite de Juvena Clinic pentru acest post sunt:

- Un salariu atractiv si bonusuri de performanta;
- Mediu de lucru deosebit.

Reprezentam un concept high class in domeniul remodelarii corporale, clinica noastra foloseste cele mai noi si avantgardiste echipamente existente pe piata din Romania, situata intr-o locatie premium din Bucuresti - zona Herastrau, Soseaua Nordului 102. Serviciile noastre sunt oferite si apreciate de o clientela de nisa exclusivista.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024