de ani Fără Frică...

Publicat 11 Iun 2007 | Reactualizat 10 Iul 2007 | Expiră 12 Iul 2007

Clinical Research Associate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent al Facultatii de Medicina, Biologie, Fizioterapie;
-foarte bun cunoscator al limbii enlgeze;
-experienta in studii clinice minim un an;
-persoana cu disponibilitate de munca sustinuta;
-persoana cu capacitati bune de comunicare si de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Sa monitorizeze studii clinice in Romanie dupa cum urmeaza:
-sa se implice in gasirerea investigatorilor ce vor participa la studiul erspectiv;
-sa cunoasca toate cerintele unei bune practici medicale ICHGCP;
-sa relizeze orice raport cu privire la studiu cerut de seful de proiect;
-sa indeplineasca cu succes alte atributii ce ii revin pe parcursul studiului.

Descrierea companiei

Companie multinationala.
Activam in domeniul cercetarii clinice in Romania din 1997.

Expirat
Clinical Research Associate  -  MDS Pharma Services Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles