Gratis

Client Success Specialist

ABOUT BLANK SRL

Candidatul Ideal

Pe cine cautam?
In calitate de Client Success Specialist (B2B) vei fi punctul principal de contact pentru toți partenerii care utilizează soluțiile noastre pentru evenimente, inclusiv organizatorii de evenimente și managerii de locații. Rolul tău implică livrarea și implementarea soluțiilor pentru întregul portofoliu de parteneri, atât la nivel național, cât și internațional

Această poziție full-time oferă oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică, orientată către rezultate, formată din colegi tineri și motivați, în cadrul unei atmosfere de lucru informale.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Vei oferi asistență post-vânzare pentru organizatorii de evenimente pentru implementarea corecta a serviciilor contractate și te vei asigura ulterior că cerințele contractuale sunt îndeplinite la timp.
  • Vei tine legătură în mod regulat cu Partenerii oferind suport tehnic, informații și îndrumare pentru a consolida parteneriatul și pentru a te asigura că primesc cele mai bune servicii din partea noastră.
  • Vei menține actualizat sistemul nostru CRM cu informații despre Parteneri și activitatea lor și îi vei ajuta la configurarea evenimentelor conform instrucțiunilor primite.
  • Vei lucra îndeaproape cu departamentele de vânzări si suport clienți pentru asigurarea unui nivel ridicat de acuratețe si excelenta in relația cu Partenerii.
  • Vei colecta feedback și contribui la dezvoltarea relației comerciale prin identificarea nevoilor Partenerilor prin oferirea de noi servicii complementare din portofoliul companiei.
  • vei urmări procedurile interne pentru a gestiona toate aspectele administrative care decurg din obligațiile contractuale cu Partenerii (contracte, anexe, facturi, rapoarte, declarații etc.).
  • După caz, vei călători la evenimente și vei participa la implementarea serviciilor contractate de Parteneri.
  • Ocazional, vei acoperi activitatea de Customer Support.

  • Ai cel puțin 2 ani de experiență în Account Management
  • Ai experiență în utilizare CRM și instrumente de raportare (MS Excel);
  • Ai o comunicare foarte buna, orală și scrisă, în romana și engleză.
  • Ai abilități de comunicare eficientă și relaționare
  • Ai abilități de gestionare a timpului și de a stabili priorități în mod eficient
  • Iți place sa găsești soluții in situații complexe
  • Te adaptezi rapid la noi tehnologii și aplicații
  • Ești o persoană ambițioasă, energică și pozitivă, cu capacitatea de a lua decizii și de a lucra eficient în cadrul unei echipe

Ce îți oferim?
  • Devino un membru valoros al startup ului cu cea mai explozivă creștere în industria evenimentelor
  • Valorizăm diversitatea, creativitatea și inovația și primim cu căldură persoanele care împărtășesc pasiunea noastră pentru livrarea unui serviciu excepțional clienților noștri.
  • Oportunități pentru dezvoltare profesională și creștere în cadrul organizației
  • Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță
  • Orar flexibil, ne întâlnim la birou începând cu ora 10 dimineața
  • Experimentați liniștea care vine odată cu acoperirea asigurării private de sănătate (SanoPass)

Descrierea companiei

Cine suntem?
Oferim servicii complete de ticketing, access control si cashless payments pentru organizatorii de evenimente si locatii. Cu o experiență extinsă de peste 500 de proiecte implementate cu succes și încrederea a peste 2000 de organizatori care au utilizat serviciile noastre de vânzare a biletelor, suntem liderii de piață în România.

Pe lângă România, activăm în alte 10 țări cu planuri ambițioase de a deveni lideri pe piața europeană

🎯 Join the team!

Dacă esti pasionat de evenimente și de a lucra cu cele mai noi tehnologii pentru evenimente, atunci avem jobul perfect pentru tine. Cautam colegi care sa faca parte dintr-o echipă dinamică, orientată spre rezultate și ambițioasă, de colegi tineri și motivați, care sa participe la expansiunea locala si internationala a firmei.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024