Publicat 07 Oct 2020 | Expiră 07 Nov 2020

Client service și Organizare webshop

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Credem că pentru a îndeplini aceste sarcini cu succes este nevoie de:
- fluență în vorbire și scris / tastat în limba română
- vocabular adecvat pentru a descrie precis și detaliat diverse caracteristici ale hainelor: croiuri, culoare, volum
- cunoștiințe html de bază pentru a încărca conținut pe site și pentru eventualul newsletter
- capacitatea de a trata cu considerație clienții
- abilitatea de a sintetiza informații și statistici pentru a îmbunătății experiență clienților împreună cu celelalte departamente ale firmei

Descrierea jobului

Poziția constă în linii mari în:
-interacțiunea cu clienți, fie în scris, fie la telefon
-upload-ul periodic al produselor în magazinului online și înșiruirea lor pentru o citire armonioasă
-eventual trimiterea unui newsletter de 2-4 ori pe lună

Este o poziție în care ai oportunitatea de a crește în funcție de inițiativa, personalitatea și înclinațiile tale.

Depot 96 este un brand românesc de haine pentru femei înființat de Aurel și Iuliana RADU în 2011. Firma are peste 100 de angajați care se găsesc fie la birourile și atelierul de producție de pe Splaiul Unirii, fie la cele 6 magazine din București sau la magazinul nostru din Craiova. Ca abordare, țintim să aducem cea mai bună calitate posibilă la un preț care să nu fie prohibitiv pentru publicul din Româinia. (Ne plasăm în segmentul mid-range, unde mizăm pe calitate materialelor și versatilitatea croiurilor.)

Expirat
Client service și Organizare webshop  -  Depot 96 Design SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles