Gratis

CHIMIST / CHIMIST ANALIST

SC Givaroli Impex SRL

Candidatul Ideal

- cunostinte de limba engleza nivel conversational
- adaptabilitate pentru lucrul în echipă;
- capacitatea de a lucra organizat, atenție la detalii;
- avantaj cunostinte spectofotometrie UV VIS, Cromatografie de gaze si HPLC;
- avantaj experiență de lucru într-un laborator de mediu

Descrierea jobului

- efectuare analize fizico-chimice pentru poluanti organici și anorganici din ape, soluri, nămoluri etc;
- efectuarea analizelor conform procedurilor de lucru cu respectarea termenelor limită;
- înregistrarea datelor obținute;

Beneficii: - program 9-17;
- bonuri de masă;
- biroul este situat in zona usor accesibila ( zona metrou Pacii)
- bonusuri de sarbatori
- revizuire salariu in functie de performanta

Laboratorul de analize mediu Givaroli, efectuează o gamă largă de analize de mediu, fiind acreditat conform referenţialului SR EN ISO/CEI 17025:2018 de către Organismul Naţional de Acreditare conform Certificat nr. LI 342/2021 pentru efectuarea de analize fizico-chimice pe ape uzate, potabile, de suprafață si subterană; masurări de emisii, imisii, nivel de zgomot ponderat, analize de sol, namol si levigat.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024