de ani Fără Frică...

Publicat 28 Mai 2008 | Reactualizat 26 Iun 2008 | Expiră 28 Iun 2008

CHELNERITA

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

~ cerinta obligatorie: CV cu poza
~ aspect fizic placut
~ experienta minima 6 luni pe un post similar;
~ certificat de calificare profesionala;
~ persoana responsabila, sociabila, comunicativa

Descrierea jobului

~ servesc cu amabilitate clientii;
~ identifica nevoile clientului si actioneaza in vederea satisfacerii cerintelor acestuia;
~ pachet salarial motivant si mediu de lucru placut

Floor Cafe S.R.L. : cafenea - bar cu o clientela de calitate, un colectiv motivat, cu o atmosfera unica imprimata de originalitatea spatiului

Expirat
CHELNERITA  -  Floor Cafe S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles