de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 20 Mai 2019

Chef | Kitchen staff | Crew

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Meron Crew - Kitchen Staff

Ai spirit de echipa si multa energie? Esti implicat si creativ? Iti place sa lucrezi în bucătărie și cu oamenii?
Daca ai raspuns cu da la toate acestea, te asteptam in echipa Meron, locul in care se prepara cea mai buna cafea pentru clientii nostri și cele mai atent pregatite gustari.

Abilitati necesare:
- Experiență în bucătărie
- Invata usor si rapid;
- Este capabil sa reactioneze corect in situatii diferite in concordanta cu standardele serviciilor Meron;
- Comunica usor cu colegii si clientii;
- Se incadreaza usor in echipa;

Descrierea jobului

- Înțelegerea conceptului de a găti în funcție de sezon, și de a oferi un meniu corect preparat
- Asigurarea calității și a prezentării impecabile a mâncării preparate
-Organizat, curat și eficient
- Respecta si promoveaza valorile Meron atat in relatie cu clientii, colegii cat si cu managementul companiei;
- Prepararea produselor din meniul coffeshop-ului dupa reteta si trainingurile aferente;
- Isi pastreaza calmul in perioadele aglomerate ale zilei pentru a oferi clientilor o experienta placuta si desavarsita a cafenelei Meron;
- Gestioneaza stocul locatiei si controleaza produsele aflate in locatie;
- Respecta procedurile companiei pentru o buna desfasurare a activitatii zilnice;
- Mentine spatiul de lucru curat in concordanta cu standardele Meron;
- Este punctual, organizat si serios;

Beneficii:
- Salariul de bază competitiv, direct proporțional cu experiența în domeniu,
- bonusuri în funcție de vânzări
- workshop-uri și training-uri periodice
- bineînțeles, cafeaua ta e din partea noastră.

Meron - The Home of Coffee Este locul in care pregatim cu grija cafeaua de fiecare zi pentru orice client care ne trece pragul. Valorile noastre sunt orientate in jurul clientilor a si a produslor noastre, efortul nostru indreptandu-se in a recomanda produsul care se potriveste fiecaruia in parte. Avem grija ca in fiecare zi sa oferim cea mai buna cafea, cele mai gustoase sandwichuri si cea mai delicioasa patiserie, preparandu-le proaspat zi de zi si oferind povestea fiecarui produs cu zambetul pe buze.

Expirat
Chef | Kitchen staff | Crew  -  MERON

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles