Chef de Partie - Bucatarie Rece/ Garde Manager/Bucatar Supervizor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Când profesionalismul întâlnește pasiunea, se naște arta culinară!

Ai cel puțin 3 ani de experiență în bucătăria rece, abilități puternice de conducere și comunicare și îți dorești să faci parte dintr-o echipă proactivă?
Ești un Chef cu experiență care este mereu alături de echipa sa, consideri că mereu există lucruri noi de învățat și cauți un mediu profesionist de lucru?

Dacă da, atunci gândește-te la cel mai bun restaurant în care ai lucrat – la JW Marriott vei găsi mult mai mult decât atât sau chiar îți poți imagina!

Ce căutăm noi?
Minimum 3 ani experiență în bucătăria rece;
Aptitudini foarte bune de conducere și comunicare;
Experiență culinară in bucataria caldă reprezintă un plus;
Capacitate de a lucra într-un mediu dinamic;
Cunoștințe medii de limba engleza;
Atenție la detalii;
Abilități demonstrate în formarea oamenilor;
Flexibilitate atât în ceea ce privește programul de lucru cât și în ceea ce privește cererile oaspeților.
Știm din experiență cât este de important pentru un Chef să aibă condiții excelente de lucru: aparatură performantă și ustensile de top, varietate în meniuri pentru a încerca mereu preparate și stiluri noi, folosirea doar a produselor de cea mai bună calitate, dar și o echipă plină de dinamism.

Dacă simți că putem să țintim împreună excelența, atunci suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Descrierea jobului

Ce responsabilități vei avea?
Răspundere pentru calitatea, consistența și productivitatea bucătariei reci a hotelului.
Dezvoltare de talente culinare.
Implicare activă in activitatea de conducere a echipei din bucatarie și gestionarea sarcinilor zilnice.
Lucrează cu echipa pentru a îmbunătăți satisfacția oaspeților și a angajaților, menținând în același timp bugetul de funcționare.
Respectă si impune standardele de igiena și siguranță.
Responsabilitate pentru operațiunile zilnice generale ale bucătăriei
Interacțiunea cu oaspeții pentru a obține feedback cu privire la calitatea produselor și nivelul serviciilor.

Ce oferim noi?
Discounturi la cazare în peste 9.000 de hoteluri din intreaga lume. Da, 9.000!
Oportunități nelimitate de cariera (internațional și local)
Tichete de masă
Pachet de beneficii medicale
Mic dejun de 5 euro atunci cand vă cazați în oricare dintre hotelurile noastre din Europa
Reduceri la mancare și bautura în toate restaurantele și barurile noastre
Reduceri la cazare pentru prieteni și familie
Programe de wellbeing
Program flexibil
21 de zile de vacanță (numarul crește odata cu vechimea în munca)
Acces la traininguri de top
Cele mai tari petreceri ale angajaților
Bonus atunci cand vă recomandați prietenii pentru job-urile noastre
…și multe altele

Marriott International este cea mai mare companie cu prezență globală din domeniul ospitalitatății, având 30 de brand-uri hoteliere distincte, peste 8.000 de proprietăți în 130 de țări.

JW Marriott face parte din portofoliul de lux al Marriott International și este format din mai mult de 100 de proprietăți frumoase în orașe gateway și locații distincte din întreaga lume.

La JW Marriott®, credem cu tărie că modul special în care ne tratăm oaspeții începe cu modul în care ne tratăm angajații. Angajamentul nostru pe termen lung este motivul pentru care peste 100 dintre angajați sunt alături de noi de peste 10 ani.

Hotelurile noastre oferă o experiență de lucru diferită de oricare alta. Veți face parte dintr-o comunitate și vă veți bucura de o adevărată camaraderie cu un grup divers de colegi de muncă. JW Marriott oferă oportunități de training, dezvoltare, recunoaștere și, cel mai important, un loc în care vă puteți urmări cu adevărat pasiunile într-un mediu de lux. Tratarea oaspeților în mod excepțional începe cu modul în care avem grijă de asociații noștri. Acesta este The JW Treatment ™.

Publicat 27 Iul. 2022 Reactualizat 19 Aug. 2022 Expiră 26 Aug. 2022