Gratis

Cautam colegi pentru activitate in depozit de carti!

Targul Cartii SRL

Candidatul Ideal

Ești student/ă, îți dorești un job part-time sau full-time și ți-ar plăcea să te aventurezi prin Lumea Cărților?
Ești pe cale să ajungi în locul potrivit!
Echipa Târgul Cărții caută colegi pentru activitatea din depozit.
Sunt disponibile mai multe posturi, iar experiența nu este necesară. T
rebuie doar să înțelegi scopul cărților și să ne ajuți să le facem cunoscute cititorilor din toată țara.
Apreciem dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și nu te sperie activitățile repetitive.

Vino alături de noi să scriem următorul capitol din povestea cărților!

Descrierea jobului

Activitatea ta se va desfășura în depozitul nostru din incinta Faur, sector 3, București.

Ce îți oferim la Târgul Cărții?

  • Contract de muncă cu un salariu competitiv;
  • Atmosferă prietenoasă și posibilitatea de a lucra într-o echipă pozitivă și dornică să-ți vină în ajutor ori de câte ori ai nevoie;
  • Participarea la teambuilding-uri, programe de instruire etc;
  • Punct de lucru: Bucuresti sector 3 incinta Faur

Așteptăm cu interes CV-ul tău. Hai în echipa Târgul Cărții!

Înființat în 2012, TargulCartii.ro, librărie și anticariat online, pune la dispoziția cititorilor cărți din variate domenii de interes, publicate de numeroase edituri prestigioase din România.
Obiectivul TargulCartii.ro este de a promova arta și știinta prin intermediul multitudinii de cărți noi și vechi oferite spre vânzare - pagini de beletristică, tehnică, enciclopedii, dicționare, critică și studii, carte pentru copii și altele.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024