Publicat 08 Iul 2019 | Reactualizat 05 Aug 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Casieri BUCURESTI, CLUJ, TIMISOARA

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Orientare catre client;
- Orientare catre rezultate;
- Bune abilitati de comunicare;
- Studii medii;
- Experienta similara (in magazin) constituie un avantaj;
- Cunostintele de operare PC constituie un avantaj;

Descrierea jobului

1. Promovarea si vanzarea produselor companiei:
- Intampina clientii la intrarea in magazin, asigura asistenta pe tot parcursul;
- Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate:

2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare:
- Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
- Verifica preturile produselor si existent produselor lor pe raft;

3. Completeaza documente fiscale : facturi, chitante, ordin de plata:
- Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
- Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;

PEERAJ Brands International este unul dintre cei mai mari reprezentanti de branduri in Romania, avand peste 350 de angajati, in peste 40 de magazine, la nivel national - GEOX, SKECHERS, PIMKIE, SWAROVSKI, ARMANI, BOGGI, MAX&CO, WOMEN SECRET, TOPSELLERS, OVIESSE, PEPE JEANS

Ne dorim alaturi de noi persoane dornice sa se implice in cresterea calitatii servicilor oferite clientilor nostri, precum si preocupare de o dezvoltare profesionala pe termen lung.

Expirat
Casieri BUCURESTI, CLUJ, TIMISOARA  -  Peeraj Brands International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles