Gratis

CASIER

Finestore Distribution S.R.L.

Candidatul Ideal

- Spirit de echipa si orientare catre client
- Implicat si cu initiativa
- Cunostinte operare PC
- Persoana responsabila, organizata, flexibila, dinamica ,onesta
- Fara antecedente penale
- Acuratete, rapiditate, abilitati de comunicare, rezistenta la stres
- Bune cunostinte Excel
- Atentie la detalii
- Avantaj cunoasterea limbii engleze
- Avantaj studii economice de orice nivel

Descrierea jobului

- Interactioneaza in mod direct cu clientii care opteaza pentru ridicarea comenzilor din depozit
- Indruma clientii in alegerile de cumparaturi si ii consiliaza cu recomandari pentru plasarea comenzilor
- Intocmeste facturi si emite bonuri fiscale pentru livrarile de marfa
- Incaseaza contravaloarea marfurilor vandute si preda numerarul la caseria centrala
- Factureaza comenzile plasate de clienti pe site-ul companiei
- Gestioneaza documentele : facturi, registru casa

Locatie : CTPark Bucharest North, str. Vila Ana, nr. 6, cladire BUN2, Afumati, Ilfov (cautati pe Waze “FineStore Depozit")

După angajare, vei beneficia de training, având acces la absolut toate informațiile necesare pentru ca tu să îți poți desfășura activitatea cu succes. Totul se învață, e nevoie doar de omul potrivit, dornic de perfecționare. Vei avea echipa alături să te ghideze.

Beneficii
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Reale posibilități de promovare;
  • Evenimente cu echipa;
  • Program de lucru luni-vineri de la 10:00-19:00, cu 1 ora pauză de masa;
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic.

FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste și-au dorit să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și mai ales de calitate. Încă de la prima sticlă vândută, echipa FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului. S-au extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului , de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024