Casier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 450 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Are studii medii, a absolvit un curs dе contabilitate si are experienta minima dе 1 an dе lucru cu programe dе gestiune si contabilitate.

Descrierea jobului

Rezumаtul postului:
Titulаrul postului arе rolul dе a rеаliza si inrеgistra operаtiunilе de trеzorеrie.

Atributii:
-аsigură necesarul de numеrаr pеntru desfăsurarеa in conditii normalе a operatiunilor curente;
-efectuează toate incasările si plătile in numerar si POS;
-verifica valabilitatea cardurilor in conformitate cu prevederile bancare si se asigura ca respecta toate masurile de siguranta pentru evitarea fraudelor;
- verifică documentele justificative decontate;
- emite raportul casei de marcat;
- intocmeste registrul de casă in lei;
- intocmeste si inaintează Directorului Economic rapoarte zilnice privind soldul lichiditătilor in casierie;
- intocmeste facturile de inmatriculare auto (numere provizorii) si se asigura de incasarea acestora;
- intocmeste facturi de avans;
- tiparaste facturile emise de catre departamentul service, conform procedurilor interne;
- asigura, in permanenta, necesarul de facturi si chitante si pastreaza evidenta acestora pe baza fiselor de magazine; ---- arhiveaza documentele pe care le gestioneaza si asigura pastrarea lor in bune conditii.

Beneficii:
- Tichete de masa 20 lei / zi lucrata;
- Mediu de lucru la standarde FordStore.

Program de lucru în două ture:
- tura I-a: luni - vineri în intervalul orar 08.30- 14.30 (6 h) și sâmbata 08.00 – 13.00;
- tura a 2-a: luni - vineri în intervalul orar 14.00 -22.00.
- Sediul firmei este in Bucuresti, Sector 6, Sos. Virtuții nr. 55-57 (zona Semănătoare-Crângași, la Podul Ciurel) – Comlexul FordStore BDT.

Business Development Team este distribuitor si reparator autorizat FORD si Mazda.

MISIUNEA BDT este sa furnizeze produse de calitate superioara, performanta si servicii la cele mai ridicate standarde, satisfacand deplin exigentele clientilor nostri.

TELURILE majore care calauzesc activitatea BDT: - Obtinerea satisfactiei totale a clientilor referitor la calitate, livrare, pretul si serviciile, precum si continua lor imbunatatire; - Mentinerea unui mediu de lucru care sa aduca satisfactie personalului; - Competitia continua care sa asigure cresterea si prosperitatea firmei si a personalului.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022