Casier Skechers Timisoara, Sibiu, Baneasa

Peeraj Brands International SRL 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Casier Skechers Timisoara si Skechers Sibiu

- studii medii finalizate;
- amabilitate,seriozitate si responsabilitate;
- atentie sporita;
- spirit de echipa;
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte operare calculator;
-capacitatea de a realiza obiectivele.

Descrierea jobului

1. Promovarea si vanzarea produselor companiei:
- Intampina clientii la intrarea in magazin si asigura asistenta in alegerea produselor;
- Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate:

2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare:
- Receptioneaza marfa primita de la furnizor;
- Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;

3. Completeaza documente fiscale: facturi, chitante, registru de casa;
- Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
- Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;

Beneficii :
- salariu fix plus tichete de masa in valoare de 400 RON
- target de vanzare;
- discount in magazinele Peeraj;
- mediu placut de lucru.
- plata transport pentru mall Baneasa
Publicat 14 Sept. 2022 Reactualizat 12 Oct. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.