Publicat 19 Aug 2019 | Reactualizat 16 Sep 2019 | Expiră 18 Sep 2019

Casier pariuri sportive - toate orasele

20 posturi

Candidatul ideal

CERINTE:
- persoană serioasa, organizata
​- studii medii finalizate
- bune abilitati de comunicare si atitudine orientata spre client
- bune abilitati de lucru cu documentele si numerarul
​- cunostinte medii operare pc

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI
- Informează clienții în legătură cu promoțiile și regulile jocurilor aflate în desfășurare
- Incasează banii pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice
- Acceptă și validează biletele de pariere
- Întocmește zilnic documentele contabile primare
- Creează un mediu plăcut pentru clienti

BENEFICII:
- Salariu MOTIVANT
- BONUSURI
- Tichete de masa
- Asigurare medicala
- Cursuri GRATUITE de specializare
- Oportunități de PROMOVARE
- Loc de muncă stabil, aproape de casă
- Colegi tineri și ambițioși
- Program de lucru FLEXIBIL

Fondat in 2008, Grupul Superbet operează in 2019 o rețea de peste 1.200 de agenții și are peste 3.500 de angajați.

Este cel mai mare plătitor de taxe și impozite din industria de profil și unul din cei mai mari contribuabili la bugetul national, cu aproape 57 de milioane de euro plătite în 2018.

Superbet are printre acționari gigantul american, Blackstone, companie listată pe Bursa din New York (NYSE), cu active în administrare de peste 512 miliarde de dolari.

Casier pariuri sportive - toate orasele  -  SC SUPERBET BETTING & GAMING SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles