CASIER minimarket zona Urban Plaza Brasov

Toys Mania SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajam casier pentru supermarket aflat pe Carpatilor, zona nouă de apartamente lux Urban Plaza .
Atributii post :
- Operare casa de marcat
- Gestionarea banilor si verificarea la sfarsitul turei contabilitate primara (scoaterea Z-ului, Settlement, completarea registrului de casa + monetar ).

Cerinte:
  • Experienta in domeniu de minim 2 ani este necesara!
  • Abilitatea de a lucra in echipa, agilitate;
  • Cunostinte PC nivel mediu.

Asteptam CV-ul in vederea programarii interviului.

Descrierea jobului

  • Operare casa de marcat
  • Gestionarea banilor si verificarea la sfarsitul turei contabilitate primara (scoaterea Z-ului, Settlement, completarea registrului de casa + monetar ).
Beneficii:
  • Oferim: salariu de 2000 RON net plus;
  • Tichete de masa : 20 RON/buc;
  • 100 RON bonus lunar ( după merit);
  • Reducere de 15% la cumparaturile din magazinul nostru;
  • Dupa cele 3 luni de proba se rediscuta salariul, se adauga bonus target din vanzarile zilnice, cu posibilitate de avansare.

Program in ture:
  • Schimbul 1: 06:00 - 14:30;
  • Schimbul 2: 14:00 - 22:30;
  • 2 zile/sapt libere;
  • 1 weekend/ luna liber.

Oportunitate pentru luna IUNIE 2022: Garantam +300 RON fata de ultimul tau salariu, conform adeverintei de la ultimul loc de munca.

Descrierea companiei

TOYS MANIA SRL
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.