Publicat 23 Iun 2019 | Reactualizat 21 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

CASIER MAGAZIN si LUCRATOR FAST FOOD in VAMA VECHE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Anuntul de angajare se adreseaza atat celor fara experienta, cat si acelor persoane cu abilitati dobandite in ani de lucru anteriori.
Pentru cei fara experienta, dar dorinta de munca, le oferim suport, indrumare si orientare catre acel post din organigrama in care si-ar gasi motivatia pentru propria dezvoltare profesionala. Ne mandrim cu povestile reale ale angajatilor nostri, care au inceput de la postul de casier / lucrator comercial / ajutor bucatar, iar azi, ocupa functii de conducere sau si-au dezvoltat carierele personale in cadrul unor companii nationale de succes.
Caracterul sezonier al activitatii este un motiv bun pentru a petrece vacanta de vara activ si util.
Impreuna gasim cea mai buna solutie de colaborare, tinand cont de capacitatile tale si motivatia ta.
PERIOADA DE DESFASURARE: 15 APRILIE 2019 - 1 OCTOMBRIE 2019
LOCUL DE DESFASURARE a activitatii: LOC. VAMA VECHE, JUD. CONSTANTA

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI CASIER :
- operare case de marcat prin scanarea produselor achizitionate de clienti si incasarea banilor
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje)
- verificarea datelor de valabilitate a produselor
- ofera clientilor informatii despre produse, preturi, la solicitarea acestora
- participarea la realizarea inventarelor

RESPONSABILITATI LUCRATOR FAST FOOD
- pregateste produsele de fast-food (sandwich-uri) respectand normele de calitate si timp;
- respecta cu rigurozitate regulile de igiena in alimentatia publica referitoare la pastrarea si pregatirea produselor si semipreparatelor

BIBI MARKET administreaza 2 restaurante: „BIBI BISTRO” si „BOLO STEAK HOUSE”; 1 fast-food, celebru deja pentru sandwich-urile sale, „LA BOTU’ CALULUI”, 1 magazin alimentar si 1 cocktail bar „ZAZA bar”, toate aflate pe cea mai renumita si boema strada din Vama Veche.

Expirat
CASIER MAGAZIN si LUCRATOR FAST FOOD in VAMA VECHE  -  BIBI MARKET

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles