Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 03 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

CASIER INCASATOR ORADEA, ARAD, TIMISOARA, BACAU

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne mărim echipa! Așteptăm să te alături și tu echipei noastre!
Căutăm persoane de încredere și dinamice pe postul de casier-încasator.

Cerinte:
- persoana sociabila si activa, cu bune abilitati de comunicare;
- persoana cu simtul responsabilitatii;
- disponibilitate de a lucra in ture;
- atentie la detalii.
Dacă te regăsești în descriere, așteptăm cu interes cv-ul tău!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- efectueaza operatiunile de plati catre clienti;
- acorda asistenta clientilor;
- intocmeste documente specifice;
- organizeaza si participa la evenimentele din cadrul companiei (tombole, campanii promotionale).

Beneficii:
- salariu atractiv;
- oportunitati de promovare;
- echipa tanara, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Descrierea companiei

Fima de renume in domneiul jocurilor de noroc.

Cu peste 300 de angajti .

Puncte de lucru in judetele : Oradea, Cluj, Timisoara, Arad, Iasi.

Expirat
CASIER INCASATOR ORADEA, ARAD, TIMISOARA, BACAU  -  Clasik Poker SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles