Gratis

CASIER IN MEDGIDIA, CERNAVODA, MANGALIA, HARSOVA

SC MAX SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Construieste-ti cariera alaturi de noi daca:

►O relatie de succes incepe intodeauna cu zambetul pe buze;
►Esti atent la detalii, asumat, harnic, respectuos si curajos? Atunci trebuie sa faci parte din echipa noastra;
►Lucrul in echipa trebuie sa se afle printre calitatile tale, pentru o colaborare extraordinara;
►Profesionalismul si interesul tau de a te dezvolta sunt un atu pentru un castig pe masura;
►Vrei sa ai un loc de munca stabil in care sa poti evolua continuu? Atunci aici este locul tau!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

►Scanarea produselor individual, incasarea sumelor de bani conform valorii bonului/facturii;
►Operarea documentelor in programul de gestiune conform procedurilor de lucru;
►Gestionarea documentelor specifice si asigurarea circuitului corect al acestora;
►Realizarea monetarului la fiecare sfarsit de program;
►Verificarea canalului de comunicare (Skype, Email, Whatsapp);
►Intocmirea de avize intre gestiuni/societati comerciale/institutii publice;
►Realizarea facturilor catre clienti;
►Verificare in programul de gestiune al relocarilor intre punctele de lucru;
►Efectuarea legaturii cu depozitul central si transmiterea informatiilor catre directorul de magazin;
►Aprobarea notelor interne intre gestiuni dupa verificarea marfii de catre un gestionar;

Beneficii:

►Contract de munca pe perioada nedeterminata;
►Pachet salarial atractiv adaptat si actualizat anual cu nivelul pietei;
►Bonusuri si premii in functie de realizari;
►Abonament medical privat;
►Tichete de masa;
►Zi libera cu ocazia zilei de nastere;
►Spor de vechime;
►Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare, lucru in echipa sau abilitati specifice domeniului de activitate cat si despre cultura tehnica a produselor comercializate;
►Mentor alocat pentru sustinerea in noua activitate si integrarea in colectiv.

Va suntem alaturi inca din anul 1992, compania noastra, SC MAX SRL, si-a castigat reputatia in domeniul distributiei materialelor de constructii in regiunea de sud-est a Romaniei.

Bazandu-se pe experienta acumulata de-a lungul timpului si pe fidelitatea clientilor activi, printre care, revanzatori sau constructori, societatea si-a extins activitatea concretizand 12 puncte de desfacere, avand un numar de personal de peste 350 de angajati activi.

Trasatura definitorie a companiei o constituie responsabilitatea fata de clienti, angajati si parteneri.

De ce sa va alaturati echipei MAX?

Aveti oportunitatea de a lucra la una dintre cele mai mari companii din domeniul distributiei materialelor de constructii din sud-est-ul Romaniei, intr-un colectiv mare, format din persoane competente si disponibile sa impartaseasca cu dumneavoastra experienta acumulata de-a lungul timpului. Nivelul salarial este avantajos, creat in functie de competenta si aveti posibilitatea sa va rotunjiti veniturile prin bonusuri substantiale, in functie de rezultatele dumneavoastra.

Cum te poti alatura echipei MAX?

Primul pas catre o viitoare cariera la MAX este aplicarea la unul din joburile disponibile prin trimiterea unui C.V. Daca veti fi selectionat, va vom contacta telefonic in vederea stabilirii unui interviu, moment in care vom discuta toate detaliile.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024