Publicat 03 Apr 2017 | Reactualizat 01 Mai 2017 | Expiră 06 Mai 2017

Casier Giroc si Timisoara

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PEPCO este parte a Pepkor, un grup internațional de retail cu peste 3.000 de magazine în Africa, Australia si Europa. PEPCO și-a început activitatea în Polonia în anul 2004 și a devenit leader de piață pe segmentul de îmbrăcăminte și produse de uz caznic cu peste 600 de magazine și 4500 de angajați. În 2013 PEPCO și-a startat dezvoltarea internațională cu intrarea pe piețele din Slovacia și Cehia. În prezent rețeaua de retail din Cehia și Slovacia a ajuns la peste 100 de magazine. PEPCO este discount retailerul cu cea mai rapidă expansiune în zona Europei Centrale și de Est. Ca urmare a deciziei de dezvoltare a rețelei și în Romania căutăm persoane ambițioase, etice si dinamice care să se alăture echipei noastre. In acest moment, avem deja 106 magazine deschise, iar planul de expansiune continua.

Cautăm o persoană care:
 Are studii medii (studiile comerciale sunt un avantaj)
 Este amabilă cu clienții noștri
 Este punctuală și îi place să lucreze în echipă
 Nu are contraindicații la efort fizic moderat

Descrierea jobului

Recrutăm în prezent pentru urmatoarea poziție:Casier Timisoara
Casierul va fi responsabil pentru:
 Asigurarea unui nivel corespunzător de customer service prin servirea amabilă și rapidă a clienților
 Operarea caselor de marcat, încasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar
 Recepționarea livrărilor de marfă
 Expunerea produselor respectând standardele de merchandising ale companiei

Noi oferim:
 Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie internațională aflată în expansiune
 Posibilități de dezvoltare profesională și instruire constantă
Daca sunteți interesați vă rugăm să aplicați până la data 5 mai 2017. Vom contacta doar persoanele selectate.

Descrierea companiei

Pentru mai multe informații vizitați-ne pe www.pepco.ro.

Expirat
Casier Giroc si Timisoara  -  Pepco Retail SRL