Gratis

Casier/ Casiera

THERME BUCURESTI
5 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane entuziaste, prietenoase atat cu oamenii, cat si cu cifrele, care sa ofere oaspetilor nostri servicii info-case profesioniste, intr-o atmosfera relaxata si ambianta de paradis.

PROFILUL DUMNEAVOASTRĂ, AȘA NE ÎNCÂNTAȚI PE NOI:
• Aveti o personalitate deschisă, amabilă, de gazdă, care îi întâmpină pe oaspeți cu bucurie și amabilitate autentică.
• Aveti abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client (vă caracterizează atenția pentru servicii de calitate și capacitatea de înțelegere a nevoilor celorlați).
• Aveți experiență într-o poziție similară, minim 6 luni.
• Rezolvați sarcinile ce vă revin în echipă, sunteți o persoană responsabilă, corectă, respectați termenele primite și contribuiți astfel la succesul economic al companiei.
• Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj.
• Disponibilitate pentru lucru in ture.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ, AȘA ÎI ÎNCÂNTAȚI PE OASPEȚII NOȘTRI:
• Oferiti clientilor toate informatiile necesare specifice zonei info-case.
• Realizati operatiile necesare pentru inregistrarea in sistemul informatic specific caselor de marcat a contravalorii produselor/serviciilor cumparate de fiecare client si restituiti sumele excedentare.
• Aveți o atitudine pozitivă pe care o transmiteti oaspeților noștri, și în aceeași măsură către colegii de echipă.
• Gestionati bine situațiile dificile și sunteți capabil/a să vă păstrați calmul în momente de stres.

OFERTA NOASTRĂ, AȘA VĂ ÎNCÂNTĂM NOI PE DUMNEAVOASTRĂ:
Tu vei avea oportunitatea sa oferi clientilor nostri servicii de calitate, iar noi iti oferim un loc de munca unic si un pachet de beneficii atractiv:
- o echipa de profesionisti entuziasta;
- salarizare avantajoasa;
- tichete de masa
- programe de training;
- bonusuri in functie de realizari;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Therme este cel mai mare centru de wellness, relaxare si entertainment din Europa. Este locul în care natura si tehnologia se îmbina perfect pentru a aduce experiente exceptionale fiecarui vizitator. Inovatiile si designul unic sunt cele care ne recomanda: avem cel mai mare acoperis retractabil din lume, cea mai mare padure de palmieri din Europa.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024