de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Reactualizat 10 Feb 2016 | Expiră 15 Mar 2016

CASIER BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul potrivit trebuie sa se incadreze in urmatoarele cerinte:
-studii medii (diploma de bacalaureat obligatorie)
-experienta minima 6 luni pe un post similar reprezinta un avantaj
-abilitati de comunicare interpersonal
-atitudine pozitiva si orientata spre client
-limba engleza nivel mediu
-implicare in activitatea desfasurata
-diploma de vanzator reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Candidatul va avea ca sarcini :
-asigurarea unui nivel superior de calitate al procesului de vanzare prin servirea amiabila si rapida a clientilor
-operarea casei de marcat, incasarea de numerar si tot ceea ce tine de operatiunile de incasare
-aranjarea produselor in vitrine, conform standardelor companiei

Oferta noastra :
-pachet salarial atractiv
-masa asigurata
-program de training gratuit
-bonusuri de performanta
-posibilitati reale de avansare

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de zece ani, operand in prezent peste zece unitati si avand un numar de peste 200 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.

Expirat
CASIER BUCURESTI  -  MLS INVEST TRADING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles