Casier/ Barman /Patiser / Cofetar /Lucrator comercial multiservice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

New in town!

Gre Bakery va aduce deliciile Greciei si in Romania! Iti oferim si gust de vacanta dar si un loc de munca stabil chiar si-n perioada pandemiei!

Te asteptam in echipa noastra daca esti priceput la brutarie, cofetarie sau patiserie! Daca esti o persoana sociabila, comunicativa avem disponibile si posturi de lucratori comerciali - multiservice! Ce zici? Asteptam cv-ul tau!
Locatiile noastre sunt in Pipera si Corbeanca.

Descrierea jobului

Activitаțile si responsabilitatile sunt vаriаtе :
- cоnsilierеа si аjutаrеа cliеntilor in procesul dе vanzare cu sfаturi și rеcomаndаri
- opеrareа in casa de marcat
- pregatirea bauturilor in bar
- servirea la mese
- pregatirea produselor de brutarie-patiserie-cofetarie in laboratorul de productie

Locatiile se afla :
-in Pipera,pe str Erou Iancu Nicolae, autobuze 473,450 - statie in fata locatiei
-in Corbeanca,sos.Unirii,statia autobuzului 441 in fata locatiei.

Oferim :
- pachet salarial motivant
- posibilitate de dezvoltare a carierei
- sanse reale de promovare rapida pentru cei care isi doresc un loc de munca stabil.

Gre Bakery este un magazin-atelier de brutarie, patiserie si cofetarie, deschis in 2015 in Pipera , in care imbinam traditia cu rafinamentul preparatelor gourmet.
Acum deschidem o noua locatie Gre Bakery - in Corbeanca,sos.Unirii.

Zi de zi, adaugam preparatelor noastre ingrediente alese cu grija, pentru toate gusturile voastre. Aromele imbietoare te invita intr-o lume a dorintelor culinare implinite. Te asteptam cu o varietate de produse de brutarie, proaspete si aburinde, placinte si patiserie traditional grecesti, dar si multe alte bunatati. Gasesti mai multe informatii despre noi aici: http://www.grebakery.ro/despre-noi/
Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos