Gratis

Casier/Barista

JUST UP CAFE S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm pe cineva care:
• Are o atitudine pozitivă și abilități bune de comunicare.
• Este rapid și eficient, capabil să gestioneze simultan sarcinile de casier și prepararea cafelei.
• Are o predispoziție pentru serviciul de calitate și satisfacția clienților.
• Experiența într-un post similar este un plus, dar nu este esențială.

Descrierea jobului

Rolul implică:
• Operarea casei de marcat și gestionarea tranzacțiilor financiare.
• Prepararea cu pasiune a cafelei și a altor băuturi calde pentru clienții noștri.
• Interacțiunea prietenoasă și profesională cu clienții.
• Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Oferim:
• Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și suportiv.
• Salariu competitiv, cu posibilitatea de avansare.
• Training specific rolului.

“La Clătite”, o rețea de localuri în expansiune, căutăm un coleg nou pentru a se alătura echipei noastre din Sectorul 2, București. Suntem în căutarea unei persoane versatilă, care să combine abilitățile de casier cu cele de barista, într-un mediu de lucru dinamic și prietenos.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024