Casier amanet / schimb valutar

SC ROCRI TRADE SRL 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate;
- abilitati de comunicare;
- amabilitate, seriozitate;
- cunostinte medii de operare PC si utilizare a internetului;
- atentie distributiva, atentie la detalii,
- disponibilitate pentru program full time;
- dorinta de invatare si autoperfectionare;

Descrierea jobului

- interactiunea cu clientii;
- verificarea si evaluarea garantiilor - metale pretioase;
- intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
- efectuarea platilor si incasarilor;
- efectuarea operatiunilor de schimb valutar;
- efectuarea operatiunilor de transfer de bani;
- tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru.

Beneficii:
- activarea într-o companie de succes;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
- siguranţa locului de muncă;
- seriozitate;
- salariu, comision, bonuri de masa

Rocri are ca obiect de activitate acordarea de imprumuturi rapide, servicii de schimb valutar si transferuri de bani prin serviciul Wester Union.
Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.